Tworzenie stron internetowych

Strona internetowa to doskonały sposób aby przyciągnąć potencjalnych Klientów. Prowadzisz firmę lokalnie, jednak postanowiłeś trafić do odbiorców z całego kraju? Prosta i czytelna strona www przyciągnie internautę i sprawi, że chętnie skorzysta on z tego co oferujesz. Zaistniej na rynku z funkcjonalną oraz atrakcyjną wizualnie stroną internetową i trafiaj do swoich odbiorców.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

strony www

STRONĘ WWW

opartą o CMS

szablon allegro

SZABLON

allegro, ebay, mailing

grafika, ulotki, banery

GRAFIKĘ

wyrazista i estetyczna

opieka nad stronami www

OPIEKA IT

serwis istniejących stron

Skontaktuj się z nami, a wykonamy dla Ciebie profesjonalną stronę www zgodną z Twoimi oczekiwaniami.

UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ PROJEKTU

KAŻDA NASZA STRONA JEST:

strony responsywne
RWD – RESPONSYWNA:

Nowoczesne strony internetowe to strony responsywne, które dopasowują się automatycznie do rozdzielczości wyświetlacza urządzenia, na którym jest wyświetlana strona. Pamiętaj, strony responsywne stały się popularne ze względu na to, że coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych typu tablet czy smartfon. Dzięki temu klienci trafiają na Twoją stronę bez względu na to gdzie się znajdują i zapoznają się z ofertą Twojej firmy.

GOOGLE również postawiło na strony responsywne – te które wykonane są w tej technologi są bardziej promowane przez GOOGLE

strona przyjazna wyszukiwarkom
PRZYJAZNA WYSZUKIWARKOM:

Już na etapie projektowania strony www zwracamy szczególną uwagę na poszczególne elementy które mają bezpośrednio wpływ na działania SEO oraz widoczność strony w wyszukiwarkach internetowych. Lepiej widoczna strona oraz wyższe pozycje wpłyną pozytywnie na ruch w witrynie a to wszystko przełoży się na potencjalnych klientów mogących skorzystać z Twojej oferty.

google analytics podpięcie pod strone www
ZINTEGROWANA Z GOOGLE ANALYTICS:

Dzięki zintegrowaniu strony z narzędziem Google Analytics możesz zarządzać ruchem na stronie. Dowiesz się skąd pochodzą Twoi klienci oraz czego szukają w internecie. Analizując te dane będziesz mógł trafniej dostosować treści tak aby przynosiły zamierzony efekt. Optymalizuj stronę i zarabiaj więcej!

CO ZYSKUJESZ WSPÓŁPRACUJĄC Z ANSITE:

POMOC I DORADZTWO

Fachowe doradztwo związane z administrowaniem stroną, zarówno na etapie jej budowy, jak i po uruchomieniu projektu. Skorzystaj z naszego doświadczenia, abyś mógł wykorzystać swój cenny czas na wzmocnienie pozycji Twojej firmy w branży.

KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ

Budowa strony www obejmuje wykonanie wszystkich etapów prac, od rejestracji domeny, konfiguracji serwera, poprzez projekt graficzny, opracowanie struktury funkcjonalnej strony, uzupełnienie treści, a także pomoc w jej obsłudze.

MOŻLIWOŚĆ WSPARCIA IT

Potrzebujesz stałego wsparcia IT przy swojej stronie www? Wybierz optymalny plan, który zapewni Ci swobodę działania – modyfikacje, ulepszenia, zmiana wyglądu, grafiki na stronie wykonamy za Ciebie.

UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ PROJEKTU